• Več kot 300 otrok prisluhnilo košarkarjem

Paraolimpijski šolski dan tokrat potekal na Osnovni šoli Borci za severno mejo v Mariboru.

Slide 1
  • Športne igre invalidov Maribora 2016

Svet invalidov Mestne občine Maribor je v sodelovanju z mariborskimi invalidskimi društvi že sedmo leto zapovrstjo priredil Športne igre invalidov Maribora.

Slide 2
  • Dane Kastelic ostaja na krmilu Zveze

Po konstituiranju nove Skupščine Zveze so delegati potrdili sestavo Kandidacijske komisije in novega Upravnega odbora, nato pa po predstavitvi kandidatov prešli na volitve organov in funkcionarjev.

Slide 3

PARABASKET 2016 !

Parabasket2016

Drage članice, člani, prijatelji in simpatizerji, obiskovalci naše spletne strani, ljubitelji košarke in športa, prisrčno vabljeni na 18. mednarodni turnir v košarki na vozičkih. Na ogled zanimivih tekem, polnih duhovitih akcij, spretnih preigravanj in preciznih metov na koš, kjer se bodo med seboj pomerile ekipe iz Bosne in Hercegovine, Hrvaške, Kosova in Slovenije. Pridite v čim večjem številu in pomagajte svojim fantom do novih zmag.

Vabljeni v športno dvorano Ruše v Rušah, 25.06. in 26.06.2016 na že 18. PARABASKET.

Izpolnite obrazec - HVALA !

Naroči se na novice
Pošljite nam vaš elektronski naslov in dobivali boste obvestila o novostih

Uspešno ste se naročili na novice
Hvala za zaupanje